KONST / Litografier / Färglitografi 10252147
nr 1025 2147
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), 'Rymdkostymer ur operan Aniara', 161/350, signerad, motivet: 27x27,
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 mars 2016
kl 19:07:42
150 kr
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
14 mar
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson